0212 581 55 71

İnşaat Taahhüt

İNŞAAT-TAAHHÜT

Her geçen gün daha da büyüyen inşaat sektörünün en önemli kollarından olan üst yapı müteahhitliğine 2007 yılında adım atan şirketimiz 2015 yılına kadar geçen kısa sürede 200’ün üzerinde daireyi sahiplerine sorunsuz teslim etmiştir. Proje üretiminin de kendi bünyemizdeki uzmanlık alanımız olması avantajını iyi kullanarak, her zaman daha efektif alan kullanımını planlayarak yapılan inşaatlarımızda hep daha iyi ve güvenliyi hedefliyoruz. 
İmar ve deprem yönetmeliklerine tam uyumlu olarak hazırlanan inşaat projelerimize riayet ederek sahada yaptığımız uygulamalar sayesinde müşterilerimize sorunsuz, iskanlı ve kat mülkiyetine geçilmiş daireler sunuyoruz. Yüklendiği tüm işleri; en yeni teknolojileri ve iş güvenliği metotlarını uygulayarak, kalite yönetiminin bütün gereksinmelerini yerine getirerek ve en iyi çalışma koşullarında zamanında ve eksiksiz tamamlayarak müşteri memnuniyetini ve güveni her zaman ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamız, sizlere kaliteden ödün vermeden konutlar sunmaya devam etmektedir. 

YAPI RUHSATI

Şirketimizin kuruluş alanı olan yapı ruhsatı işlerinde 2004 yılından bu güne uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Başta Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Eyüp, Bayrampaşa ve Arnavutköy olmak üzere tüm Avrupa yakasında yapı ruhsatı çalışmalarımız sürmektedir. Etüd ve projelendirmeden, kat mülkiyetine kadar tüm aşamalarda kaliteli alt yapımız ve ekibimizle müşterilerimizin yanındayız. 
Yapı ruhsatı alabilmek için tek yapmanız gereken tapu fotokopinizle birlikte gelerek noterden tüm arsa maliklerinin vekaletini bize vermektir. Daha sonra ekibimiz her adımıyla ilgilenerek ve sizi bilgilendirerek gerekli evrakları kurumlardan alacak ve iyi bir planlamayla mimari, statik-betonarme, elektrik tesisat, mekanik tesisat projeleri ve parselin zemin etüdü hazırlanarak tüm ruhsat işlemleriniz sonlandıracak ve en kısa sürede inşaatınıza başlamanız için size yapı ruhsatınızı teslim edecektir.